
Світильник грунтовий LED "OZMO" на сонячній батареї
- В наявності
- Код: 078-015-0003-020
886,44 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник грунтовий LED "OZMO" на сонячній батареї
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Додатково | Аккумулятор мощностю 3.7w 1200 |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | 3W Вт |
| Розміри (ДШХВ) | 333 мм * 110 мм * 104мм |
| Світловий потік (лм) | 200 Lm |
| Термін служби | 100.000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колір | Чорний |
| Температура кольору, К | 4000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 886,44 ₴



