

Світлодіодний лінійний світильник "DERE-30" 30W (120см) 6400K
- В наявності
- Код: 052-007-0120-020
333,75 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний лінійний світильник "DERE-30" 30W (120см) 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 30 W Вт |
| Робоча напруга | 165-265V |
| Розміри (ДШХВ) | 1173 мм х 40,5 мм х 38 мм |
| Світловий потік (лм) | 2280 lm |
| Термін служби | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Температура кольору, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333,75 ₴



