

Світильник накладний круглий (білий) пилевологозахищений IP65 "SCARLETT-30" 30W 6400K білий 016-070-0030-010
- В наявності
- Код: 016-070-0030-010
1 219,30 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник накладний круглий (білий) пилевологозахищений IP65 "SCARLETT-30" 30W 6400K білий 016-070-0030-010
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 30 W Вт |
| Робоча напруга | 170 - 265 V |
| Розміри (ДШХВ) | 300 мм х 55мм |
| Світловий потік (лм) | 2700 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Кут розсіювання | 120° |
| Температура кольору, К | 6400К |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 219,30 ₴



