Світильник пластиковий Акуа Опал Круг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | Teb Elektrik |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Додатково | Світильник протиударний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | max.60 W Вт |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДШХВ) | Ø275 мм*99мм |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768,07 ₴



