Світильник фасадний на сонячній батареї "SIRIUS-2" настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 16 Вт |
| Додатково | Вбудований датчик руху |
| Кількість в упаковці | 1шт. |
| Потужність | 2 Вт Вт |
| Розміри (ДШХВ) | 115 мм*205мм |
| Світловий потік (лм) | 240Lm / 12Lm — синя підсвітка |
| Термін служби | 50.000 годин |
| Ступінь захисту IP | ІР44 |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Колір | Чорний |
| Температура кольору, К | 4000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 966,10 ₴



