
Лампа вінтажна світлодіодна Filament led ORIGAMI-XL 8W E27 2200K Янтар
- Немає в наявності
- Код: 001-053-0008-110
779,03 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа вінтажна світлодіодна Filament led ORIGAMI-XL 8W E27 2200K Янтар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Потужність | 8 W Вт |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДШХВ) | 180 мм*400 мм |
| Світловий потік | 620lm лм |
| Термін служби | 20 000 ч. |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Тип цоколя | E 27 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | Янтар |
| Температура кольору, К | 2200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 779,03 ₴



