Світильник аварійний "ROBSON"
- В наявності
- Код: 084-020-0002-040
403,17 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник аварійний "ROBSON"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | 3W Вт |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДШХВ) | 150 мм*125 мм*355мм |
| Світловий потік (лм) | 50 lm |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Тип світлодіодів | LED |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403,17 ₴



