Фонарик ручний "PUSKAS-2"
- В наявності
- Код: 084-005-0002-010
217,16 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фонарик ручний "PUSKAS-2"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 4 W |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | 0.5W Вт |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДШХВ) | 195 мм*75 мм |
| Світловий потік (лм) | 25 lm |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колір | Жовтий, синій |
| Температура кольору, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217,16 ₴



