Світильник фасадний "MANGO-1" (E27) настінний
- В наявності
- Код: 075-009-0001-010
784,54 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник фасадний "MANGO-1" (E27) настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренда | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | неірж. сталь, пластик |
| Потужність | max.75 W Вт |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДШХВ) | 315 мм * 100 мм * 90 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Колір | білий + мат. хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 784,54 ₴



