Дифавтомат RESI9 Schneider Electric 10 A, 1М, 1P+N, крива C, 30мА, тип A
- Немає в наявності
- Код: R9D88610
2 049,53 ₴
+380 (93) 765-84-14
- +380 (98) 694-78-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дифавтомат RESI9 Schneider Electric 10 A, 1М, 1P+N, крива C, 30мА, тип A
Модульний диференціальний автоматичний вимикач серії Resi9 виробництва концерну Schneider Electric призначений для захисту споживачів електричної енергії житлових будинків. Дифавтомат має наступні функції захисту від струмів витоку на землю і захисту електричних ланцюгів:
- Кількість полюсів: 1+N
- Крива відключення: C.
- Стійкість до максимального струму короткого замикання: 6кА.
- Номінальний струм: 10А.
- Струм витоку 30 мА
- Тип: А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.136 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Умови використання | А |
| Нейтраль | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 93 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник обладнання | Schneider Electric |
| Номінальний струм: | 10A |
| Тип вимикача | Дифавтомат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 049,53 ₴



