Дифреле RESI9 (ПЗВ) Schneider Electric 63 A, 4P, тип A, 30мА
Захист людей від ураження електричним струмом витоку при прямому або непрямому дотику до струмоведучих частин електричних механізмів та проводки.
- Кількість полюсів: 4.
- Тип: A.
- Тік витоку: 30мА
- Номінальний струм: 63А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.37 кг |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 63 А |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Умови використання | А |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 81 мм |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник обладнання | Schneider Electric |
| Номінальний струм: | 63A |
| Тип вимикача | ПЗВ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 252,05 ₴



