
Підлогова стійка для трекової рейки Pandora (Сірий)
- В наявності
- Код: EH-TRP-01
1 289,60 ₴
- +380 (98) 694-78-11
Підлогова стійка для трекової рейки Pandora від компанії ElectroHouse призначена для використання з трековими рейками серії Unique Elegance. Цей стильний і функціональний виріб дає змогу істотно розширити можливості застосування трекової електрофурнітури цієї серії. Виріб сумісний із трековою рейкою Unique Elegance будь-якої моделі. Підлогову стійку можна закріпити до підлоги або використовувати незакріпленою. Вона вирізняється простотою у використанні та надійністю, оскільки корпус і підчинка стійки виготовлені з металу. Цей пристрій має кріпильні отвори для фіксації трекової рейки в робочому положенні та кріпильні отвори для монтажу до підлоги, а також кабельне введення для під'єднання до електромережі трекової рейки. Висота виробу 140 мм, основа виробу 140х120х20 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,3 кг кг |
| Висота | 140 мм мм |
| Довжина (висота) | 140 см |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | Накладної |
| Колір | Pandora (Сірий) |
| Ширина | 120 мм мм |
- Ціна: 1 289,60 ₴



