ПЗВ 4Р 40/0,03А С 4.5 кА ABB BASIC M
Пристрій захисного вимкнення ABB BASIC M використовується в електромережах житлових і комерційних споруд для захисту від ураження електричним струмом людей або установлень, що опинилися під напругою унаслідок витоку струму на землю.
Серія ПЗВ ABB basic M задовольняє найпоширеніші вимоги щодо модульних диференціальних автоматичних вимикачів, наявні характеристики та номінальні струми придатні для використання в електромережах житлових і комерційних споруд. Цей продукт виготовлений відповідно до міжнародних стандартів IEC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.403 кг |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 40 А |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Частота струму | 50 Гц |
| Часострумові характеристики | C |
| Номінальна робоча напруга змінного струму (В) | 230-400 (В) |
| Гранична комутаційна здатність, кА | 4,5 |
| Номінальний струм короткого замикання | 0,03 мА |
| Номінальний залишковий струм | 30 мА |
| Номінальна імпульсна витримується напруга (U імп ) | 4 кВ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 69 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вимикача | ПЗВ |
| Виробник обладнання | ABB |
| Номінальний струм: | 40A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 913,50 ₴



